Kdo jsem

Jsem mladá cestovatelka, která ráda fotí, sportuje, cestuje, učí se jazyky a žije život naplno. Svoje zážitky, zkušenosti a energii bych ráda šířila mezi Vás.
Nejvíce mne vystihují mé zážitky. Opalovala jsem se v Karibiku, lyžovala v Alpách, potápěla se na Maledivách, fotila slony v Jihoafrické republice, lezla Slovinské feráty, prochodila Finsko s batohem, surfovala jsem v Indonésii.  Na Tenerife jsem se učila španělsky, v Brightonu a NewYorku anglicky. Strávila jsem 4 měsíce v USA a nyní se nacházím v Číně, kde studuji a cestuji.

Prostřednictvím této stránky bych Vám ráda přinesla nejen užitečné rady a tipy, ale i trochu motivace a radosti do života. Kdekoliv po světě se zrovna nacházím, jste srdečně zváni za mnou dorazit a poznávat danou zemi se mnou, jakožto průvodkyní, která se vyzná v místních poměrech.  Pakliže se na cestu zrovna nikam nechystáte, můžete si přečíst články, prohlédnout fotografie, nakoupit výrobky. (Například z Číny Vám mohu dovést lahodný čaj, vyřezávané korále, speciální oříšky apod.)

Veškeré fotografie, které zde naleznete, jsou pořízeny mnou. Jsem-li na daném místě, když prší, je mlha nebo tyrkysově modrá obloha, přesně tak fotky uvedu zde.